Kwiaty ceramiczne to oczywiście podstawa kolekcji Kwiaciarni Ceramicznej. Florystyczna specjalizacja towarzyszy naszej pracowni niemal od samego początku działalności, stąd tak szeroki wybór kwiatów i dopracowane w szczegółach wzory. Znajdziemy tutaj ceramiczne kwiaty różnych gatunków w kilku rozmiarach i wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu tworzone kompozycje kwiatowe stają się uniwersalne i możliwe do wykorzystania w wielu miejscach. Zarówno jako dekoracje dla domu, jak i kompozycje na balkon czy do ogrodu.

Nie są to zwykłe kwiaty z ceramiki, a prawdziwe rękodzieło artystyczne i czysta inspiracja naturą. Jedyne, czego nie można powiedzieć o kwiatach ceramicznych to to, że są to kwiaty sztuczne. Wbrew pozorom są jak żywe – przepełnione czułością i emocjami, towarzyszącym ich powstawaniu.

Ceramiczne kwiaty sprawdzą się jako małe dekoracje na stół, a mogą także upiększyć rabaty kwiatowe i wespół z żywymi roślinami tworzyć niesamowite kompozycje kwiatowe w ogrodzie. Rozpiętość rozmiarów, kształtów i kolorów pozwala na skomponowanie bukietu kwiatów dowolnej wielkości, nadających się na rozmaite okazje – od drobnych bukietów na urodziny, poprzez średnie dekoracje stołu na co dzień, po wielkie kompozycje balkonowe czy ogrodowe.

Nasza kwiaciarnia online oferuje obecnie kilkanaście rodzajów kwiatów ceramicznych – począwszy od flagowej kolekcji Maków i Makówek, poprzez wyjątkowe (bo w całości ceramiczne) Tulipany oraz Cebule Kwiatowe, kończąc na gatunkach przez nas wymyślonych, jak Kwiatki Papierowe czy Kwiatki Kaszubskie.

Tulipan Tulipan
Cena: 45,00 zł
szt.
Średnia Makówka Średnia Makówka
Cena: 29,00 zł
szt.
Średni Słonecznik Średni Słonecznik
Cena: 69,00 zł
szt.
Średni Mak Średni Mak
Cena: 29,00 zł
szt.
Margaretka Margaretka
Cena: 5,00 zł
Mały Słonecznik Mały Słonecznik
Cena: 39,00 zł
szt.
Mały Mak Magnes Mały Mak Magnes
Cena: 19,00 zł
szt.
Mały Mak Mały Mak
Cena: 19,00 zł
Mała Makówka Mała Makówka
Cena: 19,00 zł
szt.
Malutka Makówka Malutka Makówka
Cena: 12,00 zł
szt.
Makówka Wulkaniczna Makówka Wulkaniczna
Cena: 35,00 zł
Makówka Czarna Makówka Czarna
Cena: 12,00 zł
  • nowość
Mak Wulkaniczny Mak Wulkaniczny
Cena: 45,00 zł
szt.
  • nowość
Mak Matowy Mak Matowy
Cena: 15,00 zł
  • nowość
Magnolia Magnolia
Cena: 45,00 zł
szt.
Kwiatek Wiejski Kwiatek Wiejski
Cena: 9,00 zł
Kwiatek Polny Kwiatek Polny
Cena: 9,00 zł
Kwiatek Kaszubski Kwiatek Kaszubski
Cena: 12,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl